Koşullar

Bu web sitesini işletiyoruz ve aşağıdaki hüküm ve koşullara göre kullanımına izin veriyoruz:

 1. Temel kurallar:
  Bu web sitesini kullanmak, bu koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir. Bunları tam olarak kabul etmezseniz, bu siteye girişiniz yetkisiz olarak kabul edilecek ve hemen kullanmayı bırakmanız gerekecektir.
  Bu siteyi kullanmak için 13 yaşında veya daha büyük olmalısınız.
  Ekran adınız altında gerçekleşen tüm faaliyetlerden siz sorumlusunuz.
  Hesabınızın güvenliğini sağlamaktan siz sorumlusunuz.
  Diğer EduLayer kullanıcılarını kötüye kullanmamalı, taciz etmemeli, tehdit etmemeli veya yıldırmamalısınız.
  EduLayer hizmetine gönderdiğiniz, gönderdiğiniz ve görüntülediğiniz her türlü veri, metin, bilgi, ekran adı, grafik, fotoğraf, profil, ses ve video klip, bağlantıdan ("İçerik") yalnızca siz sorumlusunuz.
  Yanlış bir şekilde EduLayer ile ilişkili olduğunu ima edecek şekilde EduLayer'ı değiştirmemeli, uyarlamamalı veya hacklememeli veya başka bir web sitesini değiştirmemelisiniz.
  Herhangi bir EduLayer üyesine istenmeyen e-posta oluşturmamalı veya göndermemelisiniz ("Spam").
  Herhangi bir solucan veya virüs ya da yıkıcı nitelikte herhangi bir kod iletmemelisiniz.
  EduLayer'ı kullanırken, yetki alanınızdaki herhangi bir yasayı (telif hakkı yasaları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) ihlal etmemelisiniz.
  Bu anlaşmalardan herhangi birinin ihlali, EduLayer hesabınızın feshi ile sonuçlanacaktır. EduLayer, sitesinde bu tür davranış ve içeriği yasaklasa da, web sitesinde yayınlanan İçerikten EduLayer'in sorumlu olmayacağını ve yine de bu tür materyallere maruz kalabileceğinizi ve EduLayer hizmetini kendi sorumluluğunuzda kullanacağınızı anlıyor ve kabul ediyorsunuz.
 2. Genel Şartlar:
  EduLayer hizmetini herhangi bir nedenle, herhangi bir zamanda bildirimde bulunmaksızın değiştirme veya sona erdirme hakkını saklı tutarız.
  Bu Kullanım Koşullarını herhangi bir zamanda değiştirme hakkımız saklıdır. Değişiklikler Kullanım Koşullarında önemli bir değişiklik oluşturuyorsa, hesabınızda belirtilen tercihe göre sizi internet postası yoluyla bilgilendireceğiz. Neyin "önemli bir değişiklik" oluşturduğu tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, iyi niyetle ve sağduyu ve makul yargı kullanılarak belirlenecektir.
  Herhangi bir zamanda herhangi bir nedenle herhangi birine hizmet vermeyi reddetme hakkımızı saklı tutuyoruz.
  Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak belirlediğimiz İçeriği ve İçeriği içeren hesapları, yasadışı, saldırgan, tehdit edici, iftira niteliğinde, iftira niteliğinde, müstehcen veya başka bir şekilde sakıncalı veya herhangi bir tarafın fikri mülkiyetini veya bu Kullanım Koşullarını ihlal ettiğini, ancak kaldırma yükümlülüğümüz yoktur.
  EduLayer hizmeti, EduLayer'de barındırılan resimlerin ve metinlerin dış web sitelerine gönderilmesini mümkün kılar. Bu kullanım kabul edilir (hatta teşvik edilir!). Ancak, EduLayer'de barındırılan verileri görüntüleyen diğer web sitelerindeki sayfalar, EduLayer'e geri bağlantı sağlamalıdır.
 3. Telif Hakkı (copyrights):
  EduLayer hizmetine sağladığınız materyal üzerinde hiçbir fikri mülkiyet hakkı talep etmiyoruz. Profiliniz ve yüklenen malzemeler sizin kalır. Hesabınızı silerek istediğiniz zaman profilinizi kaldırabilirsiniz. Bu, sistemde sakladığınız tüm metin ve resimleri de kaldıracaktır.
  Kullanıcıları, kreasyonlarını kamu alanına eklemeye veya aşamalı lisanslama koşullarını dikkate almaya teşvik ediyoruz.


Son güncelleme tarihi: 27.08.2020